Workshop positioneren
Dinsdag 29 oktober aanstaande komt Anja Baeyens van 'Comfort Care'. een cursus/workshop positioneren geven. Wij nodigen u uit voor deze workshop, die om 19.00 uur begint.
Op deze avond gaat Anja, ergotherapeute en comfortzorgconsulente van Care Comfort, uitleg geven over positioneren, voor welke soort cliënten, welke voordelen kan men van goed positioneren verwachten en hoe positioneer je op een goede manier.
Naast een beknopte theoretische uitleg is er aandacht voor positioneren in de praktijk. We gaan aan de slag met diverse positioneringskussens, er is ook ruimte voor individuele casus en uitwisseling van ervaringen.
We gaan op deze avond gebruik maken van zigzagkussens, hoefijzerkussens en rechte kussens. We bespreken het verschil en de voordelen en nadelen van diverse vullingen zoals schuimvulling, micro-bolletjesvulling en combinaties van deze materialen.
Deze cursus, is bedoeld voor (para)medici en zorgprofessionals. Als u deelneemt ontvangt een certificaat, aan deelname zijn geen kosten verbonden, deze zijn voor rekening van Care Comfort en DecoCare.
Positioneren:
Wanneer:
Waar:
Hoe laat:
Voor wie:
Organisator:
Certificaat:
Deelname:
Aanmelden:
Dinsdag 29 oktober 2019
DecoCare, Aphroditestraat 21 5047 TW, Tilburg (route)
Aanvang 19.00 uur - circa 21.00 uur
(Para)Medici en zorgprofessionals
DecoCare, in samenwerking met 'Comfort Care', Anja Baeyens
Ja
Gratis, de kosten worden betaald door DecoCare en Comfort Care
Via het deelnameformulier op deze pagina, via email
of telefonisch: 013 - 850 88 54
Training, scholing, Workshops
Copyright Decocare Nederland © All Rights Reserved 2022